Tümaş Mermer
Aydem Enerji - Tümaş Mermer A.Ş

Aydem Enerji

 • Bereket Enerji

  BEREKET ENERJİ, Elektrik enerjisi üretimini amaçlamış özel bir kuruluştur. Enerji üretimindeki temel önceliği, Boşa giden yerli kaynakları değerlendirmek, Çevreyi korumak, İleri teknoloji kullanılmasına ve yaratılmasına katkı sağlamaktır.

  1995 yılında öz kaynaklarıyla Türkiye‘de ilk hidroelektrik santralini kurmuştur. Şu anda 11 santral ve 500 milyon kilovatsaat elektrik üretim kapasitesine sahiptir.

 • Aydem

  “Aydem; 2008 yılından itibaren Aydın, Denizli, Muğla bölgesinde yaklaşık 1,65 milyon müşteriye sürekli, kaliteli, kesintisiz ve en avantajlı fiyatlarla elektrik hizmeti sunmayı, müşteri memnuniyetini arttırmayı, verimliliği yükseltmeyi hedefleyen çalışmalarıyla sektörde faaliyet gösteren lisanslı ilk özel elektrik perakende satış şirketidir. Yetkin satış kadrosu ve geniş bayi ağı ile tüm Türkiye’de Mesken, Ticarethane ve Sanayi müşterilerine indirimli elektrik tedariki sağlamaktadır.”

 • Bereket Jeotermal

  Bereket Jeotermal Enerji Üretim A.Ş. ülkemizin zengin Jeotermal kaynaklarının  değerlendirilmesine katkıda bulunmak üzere kurulmuştur.

  İlk olarak Denizli ili Sarayköy ilçesinde Jeotermal konut ısıtması  üzerine çalışmaya başlamıştır. Proje kapsamında halen 5000 konut jeotermal enerji ile ısıtılmaktadır

 • Gediz Elektrik

  “Gediz Elektrik; Aydem, 2013 yılında Gediz Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketini bünyesine katarak İzmir ve Manisa illerinde de elektrik perakende satış hizmeti vermeye başlamıştır. Böylece Bereket Enerji Grubunun iki bölgede hizmet verdiği müşteri sayısı yaklaşık 4,6 milyona yükselmiştir.”

 • Elsan A.Ş.

  Elsan A.Ş. 1980 yılında, Denizli’de kuruldu. Her yıl hızlanarak artmakta olan 30.000 ton/yıl’a ulaşmış kapasitesi ile,satışlarının %65’ine ulaşan ihracatıyla,kalitesinin güvencesi olan ISO 9001:2008,ISO TS 16949:2009, UL Sertifikası, RoHs gibi kalite sistemi ve belgeleriyle,tüm Dünyada en seçkin kullanıcılarına hizmet veren bir Dünya Markası olmuştur.

 • Pınarım Gıda Ltd. Şti.

  Pınarım Gıda Ltd. Şti. 1999 tarihinde kurulmuştur. 2000 yılında Pınar bayiliğini alan Pınarım şu anda Denizli ve Muğla illeri ve bağlı ilçelerinde gıda maddeleri ve çeşitli temel ihtiyaç maddelerinin dağıtımını yapmaktadır.

UA-64311189-1